Kácení stromů v centru Olomouce je u konce
Na začátku měsíce března bylo dokončeno kácení stromů a keřů mezi mostem na třídě Kosmonautů a mostem na Komenského ulici. Jedná se o první část kácení v této části města, při které se odstranilo celkem 260 stromů a 5 keřových porostů. „Do konce března už budou probíhat pouze práce spojené s odvozem kmenů, štěpkováním větví a odstraňováním […]